Slide background

/ OBU для EETS

OneBox пристрої від Shell

Ми пропонуємо Перевізникам найширший вибір універсальних пристроїв, які доступні користувачам ShellCARD та працюють в загальноєвропейській системі EETS (European Electronic Toll Service).

Про EETS

EETS в перекладі з англійської “Європейський сервіс електронного толінгу” (оплата зборів за проїзд платних доріг, мостів, тунелів та використання послуг паркінгів, поромів та інших сервісів платної інфраструктури). EETS регулюється Директивою 2004/52/EC , встановленою Європейським Парламентом та Радою Європейського Союзу в 2004 році.

У Директиві йдеться про сумісність національних стандартів електронного толінгу в Європейському Союзі і передбачається, що кожен учасник дорожнього руху матиме доступ до електронних оплат у всій європейській платній інфраструктурі, використовуючи один договір та один бортовий пристрій. Сумісність є довгостроковою метою.

В країнах ЄС на сьогоднішній день застосовують дві технології для автоматичної тарифікації платних послуг через пристрої OBU: GNSS (або GPS-локацію) та DSRC (мікрохвильову технологію обміну сигналом). Є також “класичні” способи тарифікації, такі як: маршрутні квитки, віньєтки (в т.ч. електронні) та фактична оплата за проїзд платних ділянок банківською карткою, готівкою або паливною карткою. В свою чергу, вони можуть бути передоплатними та після-оплатними, а тарифікація може бути по кілометрам, за певну ділянку, або термінова. На додачу, в різних країнах застосовують додаткові і різні параметри класифікації транспортних засобів по типу, класу емісії Євро, вазі, кількості осей, наявності сажового фільтру.

 

Логічно, що таке різномаїття способів оплати значно ускладнює планування, провадження та адміністрування і звітність по витратам за європейськи толінг. Але починаючи з 2018 року є значний прогрес у долученні країн ЄС до EETS, і вже в 2020 році в єдиному стандарті працюватимуть толінг-оператори більше десятка країн.

Компанія Shell, маючи понад 30 років досвіду в наданні послуг оплати толінгу, може запропонувати Вам найширший вибір як універсальних бортових пристроїв, так і OBU національних операторів.

OBU-пристрої від Shell

Пропозиція пристроїв, які підтримують сервіс EETS станом на жовтень 2020

 

Про Toll4Europe Про TelepassSAT Про ViaAxxesSAT
Siemens (DE) Telepass (IT) Axxes (FR)
https://youtu.be/RU25phGHYUo
EETS рішення від Shell (UA відео та субтитри).