Slide background

/ НОВИНИ

2017.04 TSG. Орієнтовані на вас.

Ця стаття про нашу «brand story» (англ.- історію бренду). Ми прагнули уникнути холодної ділової мови. Тому що вважаємо, що вона не розкриває нас. Ми хочемо побудувати історію нашого бренду так, як ми це відчуваємо.

Дивлячись на речі збоку, іноді здається, що всі послуги виглядають аналогічно.

Історія компанії Shell в галузі пального для транспорту налічує понад 100 років. Протягом десятиліть, інновації та зусилля фахівців Shell перевершують конкурентів у розвитку найбільшої і розвиненої мережі власних АЗС в Європі, в укладанні важливих партнерських відносин з провідними компаніями по всій Європі, щоб полегшити доступ клієнтів до різноманітних послуг, пов’язаних з транспортом.

«Це просто бізнес» – ця фраза всім нам відома.

Але не для нас, бо ми вважаємо що це більше, ніж просто бізнес. Тому що, за кожним бізнесом стоять люди, цінності, які ці люди поділяють, і способи, якими ці люди вирішують діяти. Ці люди і створюють найбільшу різницю у сфері послуг!

Подумайте, скільки разів Ви замовляли «просто склянку води»?

Подумайте, який різний досвід у Вас з обслуговуванням, або з тим, як Ви пили цю воду?

І це була тільки склянка води, як і будь-яка інша до цього…

Але ж були й випадки, коли Ви могли розслабитися та наповнитися позитивом тільки тому, що отримали саме ту послугу, на яку Ви очікували! Вода була правильної температури, потім офіціант викликав для Вас таксі, аби допомогти дістатися до потрібного місця.

Це саме те, про що ми хотіли б сказати!

Ваш діловий досвід отримання однакових послуг від різних партнерів або постачальників теж може значною мірою відрізнятися. І цю різницю формують люди і цінності, в які вони вірять. І основний принцип  роботі нашої команди – гарантувати клієнту отримання найкращого сервісу.

Протягом більше 10 років ми обслуговуємо європейських перевізників, сформувавши партнерські відносини, щоб запропонувати послуги найвищого рівня та сервіси, які вплинуть на продуктивність їхнього бізнесу. Ми чітко вирішили орієнтуватися на бізнес перевізників, створюючи додаткові можливості для підвищення його цінності.
Ми орієнтовані на клієнта. Орієнтовані на Вас!

Місія TSG – забезпечити повну підтримку перевізників для успішності в їх повсякденній роботі, та запропонувати керівникам транспортних компаній вивільнення часу і ресурсів, що необхідні для формування і розвитку їхньої справи – бізнесу автомобільних перевезень.

Наше бачення – бути відповідальним, відкритим та сильним клієнто-орієнтованим брендом. Брендом номер один, коли мова йде про увагу до клієнта. Основна увага на Вас!

Команда TSG EuroShell

Salvează

Salvează

Salvează

Salvează

Salvează