Slide background

/ НОВИНИ

2017.12 Зміни в дорожньому податку в Бельгії з 1 січня 2018 року

З 1 січня 2018 року Viapass запровадить нові зміни до бельгійського дорожнього податку:

 1. Збільшення тарифів на км пробігу у районі Валонія;
 2. Авто, що мають масу ≤ 3,5 тонни категорії N1BC, повинні отримати пристрої для зчитування зборів (Satellic).
  ПОПЕРЕДЖЕННЯ: НЕ СТОУЄТЬСЯ СПРІНТЕРІВ!

Нижче ви знайдете інформацію про зміни:

 • Регіон Валонія підвищує тарифи для автомобілів понад 3,5 т на 0,003 євро/км відносно існуючих зборів .
  Нижче ви можете побачити тарифну сітку:

plata taxa drum

Нагадуємо також, що починаючи з 1 липня 2017 року, Фландрія та Брюссель збільшили ставки дорожнього збору приблизно на 2%.

 • Автомобілі з максимальною дозволеною масою ≤ 3,5 тонни (категорія N1BC) теж підлягатимуть бельгійському дорожньому оподаткуванню за допомогою пристрою OBU. По стандарту, їм доведеться отримати пристрій Satellic, перш ніж в’їхати до Бельгії, незалежно від того, це національна дорога чи шосе.
  До цих пір автомобілі масою ≤ 3,5 тонни не підлягали бельгійському дорожньому оподаткуванню. Недотримання правил на 1 січня 2018 року означатиме штраф у розмірі до 1000 євро.

Тарифи, що застосовуватимуться для категорії N1BC, будуть такими ж, як і тарифна сітка для 3,5 т – 12 т. Розширену тарифну сітку можна знайти тут: http://www.viapass.be/en/downloads/

 • За визначенням, категорія N1BC – це ТЗ із напівпричіпом, розроблений виключно або головним чином для буксування напівпричепів.

plata taxa de drum Belgia

Ми також рекомендуємо переглянути відео Viapass для додаткової інформації про цю нову категорію транспортних засобів, що підлягають оподаткуванню: https://www.youtube.com/watch?v=098uipB5mTs

Для отримання додаткової інформації, будь ласка зв’яжіться з нами за телефоном 032.232.84.02 або за електронною поштою на адресу office@tsg-euroshell.com.ua.

Команда TSG-euroShell