Slide background

/ НОВИНИ

2018.01 Зміни в дорожніх зборах Європи на 2018

Оператори платних доріг країн ЄС оголосили про внесення ряду змін у нарахуванні дорожніх зборів у 2018 р..

Нижче ви можете побачити список країн, в яких були запроваджені зміни дорожніх податків:

1. Словеніяелектронна платіжна система DarsGo введена з 1 квітня 2018 року! Пристрої DarsGO стають обов’язковими!
2. Франціяз 1 березня 2018 року можливість оплати доріг безпосередньо карткою Shell буде заблоковано!
3. Німеччина з 1 липня 2018 року мережа платних доріг буде збільшена ще на 40 000 км
4. Австріяз 1 січня 2018 року дорожній податок був збільшений приблизно на 1%
5. ІталіяІталійський дорожній збір збільшився орієнтовно на 1,5%
6. Бельгія – поправки, що застосовуються з 1 січня 2018 року
7. Словаччина – дорожній податок з 1 січня 2018 року збільшився приблизно на 2,2%
8. Іспанія – вантажні автомобілі > 3,5 т, що перетинають N-I (Autovía Madrid-Irún) та A-15 (Autovía de Navarra a Guipúzcoa), зобов’язані сплатити новий збір
9. Данія – модифікація тарифів на оплату мостових зборів Stroebaelt si Oresund
10. Естонія – введений обов’язковий збір. Необхідно придбати віньєтку!

 Словенія запроваджує електронну платіжну систему DarsGo з 1 квітня 2018 року

З 1 квітня 2018 р. Всі транспортні засоби з максимальною допустимою вагою понад 3,5 т будуть зобов’язані оплачувати дорожні збори в новій електронній системі DarsGo. Дорожня оплата буде стягуватися по всій мережі автодоріг у Словенії та буде розрахована відповідно до кількості пройдених кілометрів, кількості осей та рівня викидів (EURO).

Платна система в Словенії покриє 615 кілометрів, а плата стягуватиметься за рахунок 125 нововстановлених воріт. Вартість нового DarsGo складе 10 євро, пристрій буде налаштовується для визначеного авто, прив’язуватиметься до номерного знаку і не повинен передаватися в користування іншим ТЗ.

Ви зможете сплатити дорожній податок у двох варіантах карткою Shell: передоплата ( поповнення балансу пристрою за допомогою карти)  або післяплата (реєстрація картки Shell, як метода оплати у системі DarsGo)

Нові тарифи, впроваджені у Словенії, будуть доступні на веб-сайті постачальника як мінімум за 30 днів до дати запуску пристрою – 1 квітня 2018 року. Більше інформації можна знайти тут на www.tsg-euroshell.com.ua/news/2017-11-darsgo-news/

 Франція – 1 березня 2018 року буде заблоковано можливість оплати дорожніх зборів безпосередньо картою Shell

З міркувань безпеки, починаючи з 1-го березня, картки EuroShell більше не прийматимуться для оплати доріг у Франції.  Ми рекомендуємо вам оснастити свій флот пристроями Interroute +, якщо Ви ще цього не зробили. Це безпечний і простий спосіб оплати, який вибирає більшість транспортних компаній.

Якщо ваш автопарк вже обладнаний пристроями Interroute +, вам не доведеться стикатися з проблемами проїзду територією Франції – пристрої ITR + залишатимуться дійсними, без жодних змін.

Варіанти оплати після блокування карт Shell:

 • Пристрої ITR+ (комплексне рішення для 4-х країн)
 • Готівка
 • Банківська карта

Переваги IТR +:

 • Один пристрій для чотирьох країн (Франція, Іспанія, Португалія, Бельгія);
 • Додаткові знижки для операцій у Франції – до 13%, по Іспанії – до 50%, по Бельгії тунель Liefkenshoek – до 27%;
 • Оплачені транзакції включені до рахунків Shell, що полегшує відшкодування ПДВ;
 • Відсутність депозиту 135 євро на отримання пристрою (на відміну від Satellic);
 • Номерний знак можна змінити, не змінюючи сам пристрій;
 • Легкий та безпечний спосіб оплати, не зупиняючись на воротах.

 Німеччина – 1 липня 2018 року буде розширено мережу платних доріг з ще на 40 000 км

Починаючи з 1 липня 2018 року, дорожній збір буде поширений на всі федеральні дороги, що збільшить транзитні витрати у Німеччині.

Після розширення федеральна система платних доріг збільшиться на 40 000 км, досягши тим самим 55 000 км (в даний час оподатковується лише 15 000 км). Також очікується зміна тарифу на кілометр, але Toll Collect поки не підтвердив дату застосування цих збільшень.

Щоб підготуватися до розширення мережі, запланованої на липень 2018 року, компанія Toll Collect оновила платіжну систему, запропонувавши онлайн-платіж як для зареєстрованих, так і для незареєстрованих клієнтів.

Нова онлайнова система дуже проста у використанні та працює на будь-якому пристрої, підключеному до Інтернету, перейшовши на сайт www.toll-collect.de, а також Забронювати маршрут у правій частині екрана або безпосередньо за посиланням https://www.maut.toll-collect.de/ui/web/?language=en

Крім того, Toll Collect також буде модернізувати свої платіжні термінали. Близько 1100 нових терміналів будуть встановлені до середини 2018 року, а старі будуть вилучені з використання.

Паливна картка EuroShell може використовуватися для сплати збору як у новій онлайно-системі, так і у нових терміналах, які будуть встановлені незабаром.

Ми нагадуємо Вам, що до кінця 2017 року Toll Collect автоматично оновив вже встановлене програмне забезпечення пристрою OBU, а нові дані, відображені на екрані, зображені нижче. Акустичний сигнал, який випромінює пристрій при проходженні брамок зникне, але зелений індикатор сигналізуватиме про правильне зчитування даних і оплату зборів в Німеччині та Австрії.

Більш детальна інформація за посиланням: https://tsg-euroshell.com.ua/news/2017-10-toll-collect/

 Дорожні збори в Австрії збільшені з 1 січня 2018 року приблизно на 1%. Збільшення було застосовано до всіх типів транспортних засобів

Починаючи з 01.01.2018, австрійська система дорожніх зборів для ТЗ загальною масою понад 3,5 т залежитиме від кількості осей, ЄВРО класу, а також шумового рівня.
Ставки зборів, що впроваджуються з 1 січня 2018 року, і підвищення в порівнянні з 2017 рік:


TSG Shell – Тарифи по Австрії 2018 (Нічний тариф застосовується між 22.00 та 05.00)

На визначених ділянках (A 9 Gleinalm- Bosrucktunnel, A 10 Tauern, A 11 Karawankentunnel, S 16 Arlberg rutier тунель, автострада A13 Brenner) як і раніше застосовуватимуться більш високі ставки. Для А 12 на ділянці Lower Inn Valley (державний кордон від Куфштайн до перехрестя Інсбрук / Амрас), також застосовується тариф (+ 25% на основі тарифу за кілометр).
Автомобілі масою менше 3,5 т повинні оплачувати віньєтку.
ЇЇ можна придбати на 10 днів, 2 або 12 місяців.

Починаючи з грудня 2017 р., він’єтки для Австрії можна придбати як у друкованих, так і в цифрових версіях. Водії можуть придбати віньєтку так само, як і раніше, прямо в пунктах оплати в Австрії або в режимі он-лайн доступу до порталу Asfinag https://evidenz.asfinag.at/en/

 Італійський дорожній збір збільшився в середньому на 1,5%

Ставки зборів, застосовані з 1 січня 2018 року, та підвищення середніх ставок у порівнянні з 2017 роком:

Збір за проїзд тунелями FREJUS і MONT BLANC було збільшено з 1 січня 2018 року на 2%

З 1 січня 2018 р. тунельні переїзди Frejus / MontBlanc збільшилися на 2%.

Тарифи на тунелі Frejus та MontBlanc 2018

Ми нагадуємо вам, що тунельні переїзди Фрежю / Монблан можуть бути оплачені за зниженою ставкою за допомогою карти Frejus, запропонованої Shell у співпраці з FDE. Для отримання детальної інформації щодо замовлення картку Frejus, будь ласка, зв’яжіться з нами.

 Бельгія – Поправки, застосовані до Бельгії з 1 січня 2018 року

 • A) Ціни були змінені наступним чином:

Регіон Валонія підвищує тарифи на автомобілі понад 3,5 т на 0,003 євро/км. Нижче ви можете побачити тарифну сітку:

Фландрія та Брюссель застосовують диференційований тариф на транспортні засоби Euro V і Euro VI, тому тарифи на Euro V збільшаться на 0,01 євро / км. Нижче ви знайдете ставки, що застосовуються в Бельгії починаючи з 1 січня 2018 року:

 • B) З 1 січня 2018 року запроваджено змінену систему штрафних санкцій, за якою штрафи будуть застосовуватися залежно від тяжкості правопорушення. Категорії зазначені нижче:

 • C)  Мережа платних доріг, у регіоні Фландрії збільшується на 157 км (напрямки: N14 Lier-Zoersel, N35 Deinze-Tielt і Pittem-Avekapelle, перехрестя N42 з N8 (Валонія), N43 R8 Kortrijok перехрестя до R4 Ghent, N73 Heppen до N762) та у Валлонії на 4 км (N5 – до перхрестя з “Ry de Rome”). Жодне розширення не було оголошено для Брюссельського регіону.

 • D) Транспортні засоби з максимальною дозволеною масою ≤ 3,5 т – категорія N1BC підлягатимуть оплаті дорожніх зборів у Бельгії з обов’язовим використанням пристроїв. По стандарту, їм доведеться отримати пристрій Satellic, перш ніж в’їхати до Бельгії, незалежно від того, це національна дорога чи шосе. Недотримання правил на 1 січня 2018 року означатиме штраф у розмірі до 1000 євро. Тарифи, що застосовуватимуться для категорії N1BC, будуть такими ж, як і тарифна сітка 3,5 т – 12 т. Детальніше тут.

 З 1 січня 2018 року вартість дорожніх зборів у Словаччині збільшилася приблизно на 2,2%

З 1 січня 2018 року тарифи зборів у Словаччині були збільшені для всіх категорій транспортних засобів.

 Іспанія – вантажні автомобілі> 3,5 т, що подорожують N-I (Autovía Madrid-Irún) та A-15 (Autovía de Navarra a Guipúzcoa), зобов’язані сплатити новий збір

Рада ровінції  Guipunzcoa прийняла рішення про впровадження електронної системи збору дорожнього мита для ділянок NI (Autovía Madrid-Irún) і А-15 (Autovía de Navarra a Guipúzcoa). Відтепер всі транспортні засоби > 3,5 т зобов’язані сплатити новий дорожній збір.

Методи оплати на цих ділянках:

  1. За допомогою пристроїв пристрій ITR + (мульті-пристрій від Axxes) або VIA-T (локальний пристрій для Іспанії)
  2. За допомогою банківської карти :
 • при цьому необхідно або зареєструватись на сайті www.bidegi.eus  та додати номерний знак авто і номер банківської карти
 • або пройти реєстрацію в одному з кіосків на території провінції Guipunzcoa, нижче вказані адреси

AP-8: Oiartzun kp/pk 8,000
GI-20: Aritzeta kp/pk 14,800
N-I: Alegia kp/pk 432,500
N-I: Etzegarate kp/pk 406,000.

Якщо транспортний засіб проїхав ці провінції без оплати, все ще можливо оплатити дорогу протягом 24 годин. Після закінчення цього добового періоду, при відсутності оплати буде застосовано пеню у розмірі 20%. Якщо протягом двох місяців ніяких платежів не було зроблено, буде виписаний штраф на суму від 150 євро до 1999 євро.

Ставки, що застосовуються з 1 січня 2018 року:

                       

  Данія – Зміна тарифів за перетин мостів Stroebaelt та Oresund

З 1 січня 2018 року вартість перетину мосту Stroebaelt знижена на 15%, а мосту Oresund- на 2,13%.

Плата за перетин цих мостів може здійснюватися за допомогою пристроїв BROBIZZ, які можна замовити без додаткових витрат. Оплачуючи дорожні збори Норвегії та мости у Швеції, Данії та Норвегії з пристроєм Brobizz, ви можете скористатись знижками до 55%.

 Естонія – введений обов’язковий дорожній збір у вигляді віньєтки

Починаючи з 1 січня 2018 року, транспортні засоби з вагою понад 3,5 тонни, зобов’язані сплатити дорожній збір в Естонії. Розмір тарифу розраховується на основі максимально дозволеної маси авто, кількості осей та класу емісії.

Vignetta можна придбати в Інтернеті, відвідавши посилання https://teetasu.ee/payment  – оплата за допомогою банківської картки або в прикордонному пункті оплати та на території Естонії (оплата може здійснюватися банківською картою або готівкою).

Нижче ви знайдете тарифи, що застосовуються з 1 січня 2018 року:

Команда TSG Shell UA