Slide background

/ НОВИНИ

2020.06 Зміни тарифу за проїзд Бельгією з 01-07-2020

Нагадуємо, що бельгійський оператор дорожніх зборів Viapass змінює тарифи для великовагового вантажного транспорту в регіонах Фландрія та Брюссель.

Аналітика нових тарифів 

Найбільше середнє підвищення тарифів на + 12,97% застосовується до транспортних засобів повною масою понад 32 т на автомагістралях у Фландрії. У той же час в цьому регіоні значно знижуються тарифи на автомобілі від 3,5 до 12 т (в середньому  -28,07%)

Середнє збільшення плати за проїзд по автомагістралях Брюссельського регіону для транспортних засобів понад 32 т становить +0,78%.  Нижче наведено порівняння тарифів по регіонах (див. таблиці).

⚠️УВАГА!

Якщо у вас встановлено пристрої Satellic на борту, постачальник рекомендує тримати їх підключеними в розетку для оновлення програмного забезпечення (щоб пристрій правильно “зчитував” нову тарифну сітку). Під час оновлення, на OBU буде горіти червоний світлодіод.

!!! Нагадуємо: Для уникнення штрафів в Бельгії – проїзд дозволено лише з зеленим світлодіодом на пристрої. Необхідно обов’язково підключити пристрій до розетки автомобіля за 2 години до в’їзду в країну.

Нижче наведено повний список нових змін в оплаті дорожніх зборів в Бельгії, починаючи з 01.07.2020.

Таблиці тарифів