Slide background

/ НОВИНИ

2021.01 Комендантська година в Нідерландах. Рекомендації для перевізників

NL

Комендантська година в Нідерландах. Як діяти міжнародним перевізникам? 

з 23 січня 2021 Нідерланди вводять комендантську годину.

Водіям будуть потрібні спеціальні документи.

У зв’язку з цим заборонено виходити з дому з 21:00 до 4:30 ранку, за винятком випадків, зазначених органами влади.

«Серед звільнених від дотримання комендантської години – все працівники транспортно-логістичного сектору» – повідомляє TLN. Однак вони повинні довести, що знаходяться на роботі, тому в разі перевірки їм доведеться пред’явити дві декларації.

Перша декларація – заповнена роботодавцем заява. Водії – приватні підприємці можуть заповнити форму самостійно.

Друга декларація має бути заповнена співробітником (водієм).  Форми можуть бути завантажені з веб-сайту уряду Нідерландів.

(1) Заява роботодавця (Werkgeversverklaring

У заяві роботодавець повинен вказати ім’я, посаду та дату народження співробітника. Якщо співробітник працює в різний час, (!) TLN рекомендує обрати поле «Я не можу вказати фіксовані години роботи для цього співробітника» (Ik kan voor deze werknemer geen vaste tijden aangeven) в п.2

(!) Декларації потрібно заповнювати окремо для кожного співробітника.

Переклад декларації роботодавця з нідерландської на українську та приклад заповнення тут.

(для коректного відображення коментарів з українським перекладом – потрібно завантажити pdf файл та відкрити в Adobe reader)

(2) Декларація співробітника (Eigen verklaring)

Цю форму повинен заповнити сам співробітник.

Переклад декларації співробітника з нідерландської на українську та приклад заповнення тут.

(для коректного відображення коментарів з українським перекладом – потрібно завантажити pdf файл та відкрити в Adobe reader)

(!) Друкувати форм не треба, їх можна показати в цифровому вигляді, наприклад, на телефоні. TLN рекомендує перевізникам заповнювати електронні декларації та відправляти їх своїм водіям.

Додаткову інформацію про комендантську годину можна знайти на веб-сайті уряду Нідерландів.

Крім обмежень на пересування, уряд Нідерландів також розпорядився закрити, зокрема магазини (за винятком тих, які продають товари першої необхідності, такі як продукти харчування), ресторани і кафе, всі культурні, спортивні та рекреаційні заклади, а також більшість пунктів надання послуг (наприклад , перукарні, салони краси і т. д.).

Також нагадуємо, що з 19 січня 2021р. у водіїв вантажівок, які прибувають до Нідерландів на поромах з Великобританії, повинен бути негативний результат тесту на COVID-19.