Slide background

/ НОВИНИ

2021.06 EETS – поточний статус та плани розширення системи

EU

Плани розвитку EETS на 2021 рік та актуальні OBU-пристрої для автоматичної оплати доріг Європи.

 

TOLL4EUROPE: +Угорщина +Італія

Польща >> Німеччина >> Бельгія >> Франція >> Іспанія >> Португалія >> Угорщина >> Словенія >> Італія >> Австрія >> Швейцарія >> Болгарія >> Норвегія >> Швеція >> Данія >> Чехія >> Cловаччина

Угорщина: В червні 2021 року, після кількох місяців тестувань, ми почали оновлення ПЗ OBU-пристроїв T4E (Siemens), що дало змогу повноцінно активувати сервіс HU-GO. Відтепер користувачі мають змогу в штатному режимі використовувати пристрій T4E для оплати проїзду угорськими дорогами.

Італія*: з 1-го липня 2021 року ми будемо приймати заявки перевізників на активацію оплати проїзду в мережах італійських дорожніх операторів в пристроях Toll4Europe, але з певними (!) обмеженнями.

*Важливо: Станом на червень 2021 року є  три оператори, які ще не завершили сертифікацію T4E для використання в своїй дорожній мережі:

  • AUTOSTRADA Pedemontana Lombarda S.p.A. (87km) – A36, A59, A60 North of Milan – активація в липні 2021р.
  • Superstrada Pedemontana Veneta S.p.A  (163km), що сполучає промислові регіони Vicenza та Treviso – активація в липні 2021р.
  • Consortio per le Autostrade Siciliane (дорожня мережа о. Сицилія) – активація до кінця 2021р.

Польща: T4E разом з іншими постачальниками EETS пристроїв наразі проходить процедуру офіційної акредитації в Національній казначейській адміністрації Республіки Польща, щоб активувати на пристроях нову систему e-Toll в 3-4 кварталі 2021 року.

Швейцарія: сертифікація та тестування пристрою знаходяться на фінальній стадії. Плановий термін активації – 3 квартал 2021 р.

Словенія: заявлені терміни долучення DARS-GO до EETS – 1 квартал 2022 р.

Інноваційний OBU-пристрій T4E є технічно готовим для роботи з усіма EETS-мережами. Команда Toll4Europe планує в найближчій перспективі розширення покриття для роботи з операторами дорожніх зборів Скандинавських країн, Чеської Республіки та Словаччини. Про більш точні терміни – офіційно повідомимо у наступних релізах.

ONE-BOX (TelepassSAT): +Угорщина

Польща >> Німеччина >> Бельгія >> Франція >> Іспанія >> Португалія >> Угорщина >> Словенія >> Італія >> Австрія >> Швейцарія >> Болгарія >> Норвегія >> Швеція >> Данія >> Чехія >> Cловаччина

(!) Угорщина: Пристрій TelepassSAT пройшов сертифікацію для проведення оплат дорожнього збору HU-GO. Станом на червень 2021 р. тривають переговори між постачальником Telepass та угорською владою щодо активації постоплатного режиму тарифікації.

Польща: TelepassSAT наразі проходить процедуру офіційної акредитації в Національній казначейській адміністрації Республіки Польща, щоб надавати змогу оплати проїзду через нову систему e-Toll в 3-4 кварталі 2021 року. Оплата ділянки Катовіце-Краків (А4) – активна на пристрої.

Всі виробники універсальних пристроїв з 2018 року досягли значного прогресу у впровадженні концепції єдиного пристрою для оплати всіх доріг Європи, а до 2024 року мають в планах розширити покриття таким чином, щоб толл-сервіси дійсних країн-учасників EETS були доступні в одному OBU-пристрої.