Slide background

/ НОВИНИ

2017.07 Паливна картка Shell як спосіб оплати на автомагістралі А4 в Польщі.

Паливна картка Shell приймається в якості оплати на автомагістралі А4 в Польщі – перша в Європі магістраль, де Shell пропонує сервіс авторизації онлайн (без введення ПІН-коду при оплаті).

Карта Shell - зручний спосіб оплати автомагістралі А4 в Польщі

Це останнє доповнення до сервісів завершує пропозицію, зробивши можливими для оплати за допомогою паливної картки Shell всі ділянки платних доріг в Польщі (А1, А2, А4). Всі три магістралі включають секції, керовані приватними компаніями, які не є частиною електронної системи Viatoll. Автомагістраль А4 є частиною європейського маршруту  E40 і має протяжність 670 км через південну частину Польщі від кордону з Німеччиною (Герліц) до кордону з Україною (Корчова)

Секція в 60 км від Кракова до Катовіце управляється концесійним приватним власником STALEXPORT і з 2000 року картки Shell приймаються в якості прямого способу оплати на воротах в Мисловіце і Баліцахе.

Автомагістраль А4 в Польщі є першою в Європі, де Shell пропонує сервіс онлайн-авторизації без запиту PIN-коду при оплаті. До оплати приймаються всі паливні карти Shell, незалежно від їх категорії.

На секції від Кракова до Катовіце діє тариф у розмірі 53 PLN (~ € 12,80) для вантажних автомобілів і 20 PLN (~ € 4,80) для легкових авто.

Для отримання більш докладної інформації про способи електронної оплати дорожніх зборів у Польщі:

  • телефонуйте за номером +38 032 232 84 02,
  • або напишіть нам за адресою office@tsg-euroshell.com.ua.

Команда TSG EuroShell