Slide background

/ НОВИНИ

Компанія Shell отримала новий 10-річний грант за найбільшу АЗС в світі

Якість і надійність завжди виграють! Після більш ніж 30 років роботи станції Берхем в Люксембурзі – найбільшого автозаправного комплексу в світі, Shell знову виграє грант на наступні 10 років, до 2025 року.

Shell Berchem Luxemburg

 

З моменту завершення будівництва в 1983 році, Берхем була станцією Shell. Протягом багатьох років, ресторан і магазин станції значно зросли і за потужністю і за об’ємами продажів. Будучи найбільшим АЗК в світі, Берхем в середньому щодня продає 20 цистерн пального для приблизно 25 000 місцевих та іноземних туристів, які приїжджають щодня.  Комплекс має загальну площу 60000 квадратних метрів і налічує 51 заправну колонку (24 для вантажних автомобілів і 27 для легкових автомобілів), розташованих уздовж 21 смуги (12 для вантажних автомобілів і 9 для легкових автомобілів).

При продовженні терміну дії договору, Shell розпочинає процес реконструкції і модернізації станції зовні та зсередини, так що кожен клієнт зможе насолоджуватися новим і приємним обслуговуванням кожного разу. На першому поверсі станції буде магазин Shell і точка Deli2go, яка запропонує клієнтам свіжі сандвічі, в той час як вони будуть купувати основні продукти, такі як автомобільні оливи, солодощі та напої з магазину. На наступному поверсі, Shell реалізує концепцію 2theloo –  зона розташування душових, туалетів та магазинів для гігієни. На останньому поверсі буде відкритий простір, в якому Shell буде розробляти унікальну концепцію – кафе, де подають каву і тістечка, а також ресторан швидкого харчування.

Одним словом – центр послуг і торгівлі на автомобільній заправці.

Робоча зона станції також буде проходити «перетворення», зовнішній вигляд буде змінено і вона стане більш привабливою для клієнтів. В ході будівельних робіт, будуть використовуватися найвищі стандарти для ізоляційних матеріалів, освітленню та систем теплоізоляції. Будуть змінені зовнішні схеми та вивіски, завдяки чому клієнти зможуть швидше і легше знаходити необхідний шлях. Роботи по реконструкції вже проводяться їх завершення планується до кінця літа 2017 року.
 
АЗК Берхем розташований уздовж E25 / A3 в напрямку міста Люксембург.
 

Відкрийте для себе досвід Shell в Люксембурзі, з паливною картою Shell, наданої Вам партнерами TSG Shell.

 
Дивіться звіт про Mediafax в спеціалізованій пресі.