Slide background

/ НОВИНИ

2017.11 Cловенія оголошує запуск DarsGo !

Увага! Повне оновлення системи дорожніх зборів у Словенії.

Анонс

З 1 квітня 2018 р. Всі транспортні засоби з максимальною допустимою вагою понад 3,5 т будуть оплачувати дорожні збори в новій електронній системі DarsGo.

Дорожній збір сплачуватиметься по всій мережі автодоріг у Словенії та буде розраховуватися відповідно до кількості пройдених кілометрів, кількості осей та класу емісії (ЄВРО).
Платна система в Словенії покриє 615 км автошляхів, а плата стягуватиметься за допомогою 125 нововстановлених платних воріт.

Як буде здійснюватися оплата?
Кожний ТЗ вагою понад 3,5 тонни має бути оснащеним пристроєм DarsGo, починаючи з 01.04.2018, з можливістю декларування класу викидів.

Вартість пристрою становить 10 євро, а заміна (з будь-яких причин) – 20 євро.
Пристрій буде працювати на бездротовій основі на базі мікрохвильової технології; номерний знак ТЗ повинен відповідати реєстраційному номеру пристрою, тому пристрій не може бути переданий з одного авто на інше.

Пристрої DarsGo можна придбати починаючи з 11.11.2017 у будь-якій з 7 точок DarsGo, а починаючи з січня 2018 року вони також будуть доступні на партнерських станціях.

Реєстрація нових клієнтів через веб-портал означає, що більше не потрібно надсилати документи звичайною поштою. Клієнти зможуть зареєструватися та надати скани усіх необхідних документів через портал. Після подання заявки клієнт отримає підтвердження про реєстрацію. Пристрій може бути відправлений поштою на будь-яку адресу в ЄС (якщо клієнт здійснить оплату заздалегідь) або його можна забрати на точках DarsGo, оплативши на місці.

Після отримання, пристрої можуть бути попередньо поповнені або підключені до системи післяплати. Обидві опції через паливні картки euroShell.

Деталі

Що залишається незмінним?

  • Для вантажних автомобілів ≥ 3,5 т дорожній збір є обов’язковим.
  • Існує 2 способи: передплата та післяплата.
  • Обмеження залишаються незмінними для попередньої оплати. Для картки Shell це 425 €
  • Легкові автомобілі та автобуси повинні придбати віньєтки.

Що нового?

  • Більше не можна оплачувати за допомогою картки euroShell, тільки через пристрій
  • Реєстрація через веб-портал або на точках DarsGo та деяких автозаправних станціях у Словенії
  • Вартість адміністративного збору для кожного пристрою становить 10 євро, а за заміну  – 20 євро

Що відбувається з картами DARS або існуючими пристроями ABC?
Нова система DarsGo повністю відрізняється від існуючої. У зв’язку з чим не можливо буде перенести існуючі дані.  Клієнту необхідно буде зареєструвати свої ТЗ і задекларувати клас емісії знову. Старі картки DARS та пристрої АВС мають бути повернені до 31.06.2018, а невикористаний кредит буде повернено на банківський рахунок клієнта.

Всі АВС та картки DARS припинять діяти з 1 квітня 2018 року!
Окрім того, фіксованих точок стягнення оплат (воріт) не буде, тому платежі більше не будуть стягуватися безпосередньо з банківських карток / паливних карток / карток DARS. Вся система платежів буде працювати тільки в електронному вигляді!

Знижки, в залежності від оголошеного класу викидів (ЄВРО)

Як і в поточній платіжній системі, DARSGo дозволить зареєструвати клас емісії транспортного засобу та сплачувати дорожні збори відповідно до норми ЄВРО.

Необхідні документи для отримання DarsGo та реєстрації класу викидів  залишаться незмінними: копія реєстрації транспортного засобу та копія документа, що підтверджує клас викидів.
Для нової системи DarsGo клієнти Shell отримають підтримку при реєстрації транспортних засобів, щоб претендувати на максимальну знижку. Незабаром ми повідомимо більш детальну інформацію щодо процесу замовлення DarsGo та їх персоналізації за номерним знаком та класом викидів ТЗ.

Подробиці про нову платіжну систему DarsGo можна знайти ТУТ.

Із будь-якими запитаннями просимо звертатися до нас за телефоном +38 032 232 84 02 або за електронною поштою office@tsg-euroshell.com.ua

З повагою, команда TSG euroShell